Turlar

İstanbul

Asya ve Avrupa’nın randevusu bu kentte gerçekleşiyor. Dünya üzerinde ender rastlanacak bu özelliği ile İstanbul, her iki kıtanın buluşma noktası olmasının yanı sıra kültür, sanat ve edebiyat değerleri ile de Asya’nın Avrupa’ya açılan kapısı konumunda. Boğaziçi’nin güzelliği ile başlayan turunuz, tarihi yarımadadaki Sultanahmet Camisi ile ilahi bir havaya bürünecek, Dolmabahçe Sarayı’nın mimarisiyle aklınıza kazınacak.

Trabzon

Yüzölçümü küçük ama marifetleri büyük bir şehir Trabzon. Hatta ekonomik ve ticari açıdan Karadeniz’in önemli şehirlerinden biri olarak kabul edilebilir. Karadeniz’in engin denizleri ile heybetli Zigana Dağı’nın arasında kalan bu kent, Sümela Manastırı ve Uzungöl ile bölgeye düzenlenen turların en uğrak noktalarından biri olarak dikkat çeker.

Kapadokya

Bu bölgede Aksaray Turu, Nevşehir Turu ve Avanos Turu ve Ürgüp Turu yapılıyor. Doğanın en güzel manzaraları eşliğindeki gezi boyunca Derinkuyu Yer Altı Şehri, Güvercinlik Vadisi ve Asmalı Konak gibi tarihi yapıları görecek ekstra olarak sunulan Balon Turu’nda keyifli zaman geçireceksiniz.

Bursa

Bu bölgede İznik Turu, Bursa Turu ve Uludağ Turu yapılıyor. Bölgenin tarihine kısa bir yolculuk yapacağınız gezi boyunca Ayasofya Kilisesi, Ulu Camii, Cumalıkızık ve Mudanya sizi bekliyor olacak.

Antalya

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Pariatur fuga dignissimos, velit, deleniti quaerat voluptates debitis facilis quod, recusandae provident maiores ipsum quidem maxime minus magni! Maiores sed porro dolores.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Quae eos doloremque dolore rem debitis atque porro iure pariatur, quas maiores vero nisi asperiores dolorem possimus laboriosam, ipsam, aspernatur quaerat facilis.

MARNERO TRAVEL SİZİ DİNLİYOR

Hedefimiz, değerli misafirlerimizin beklentilerine en uygun hizmeti,sizin değerlendirmelerinizin ışığında verebilmektir.
Her türlü görüş, istek ve önerinizi Müşteri İlişkileri’nden bize iletebilirsiniz.