Hakkımızda

Hakkımızda

Aile sıcaklığında huzur dolu bir ortam oluşturarak kalite ve güvenden taviz vermeden seyahatleri coşku ve eğlenceye dönüştürüp insanlığın ilk varoluşu olan Güzel Anadolu'muzun tarihsel ve görsel değerlerini profesyonel kadromuzla sizlere tanıtıp ve siz değerli misafirlerimizin hoş bir vakit geçirmesi için en ekonomik turlarda sizlere hizmet verebilmeyi ilke edinen farkındalık özelliğine sahip bir turizm acentasıyız.

Değerlerimiz

Misyonumuz

Marnero Travel, "Organizasyonel Rekabet" yaşadığımız bu dönemde değerli müşterilerine, "Konuk Memnuniyeti" taleplerini üst düzeye çıkaracak hizmet çözümleri sunmak ve çalışan kadrosuna "Konuk Memnuniyeti" sağlama tekniklerini daha iyi kavramaları için gerekli çabayı göstererek, mesleklerini sevdirmeyi misyon edinmiştir.

Farkımız

Sadece turizm ve hizmet sektörüne hizmet vermekteyiz. Turizm realitelerine uygun ve fayda yaratan hizmetler planlarız. Özel tercihlere çabuk cevap veririz. Fiyat çeşitliliğini yeni projelerle sunarız. 365 gün ücretsiz tatil danışmanlığı yaparız.

Avantajlarımız

Seyahat ortaklığı Ürün çeşitliliği Giderlerde tasarruf Zaman yönetimi Son dakika fırsatları En uygun ödeme seçenekleri ile rezervasyon olanağı Kalite güvencesi Seçim esnekliği Bilgi güvenliği Görsel zenginlik 7/24 online rezervasyon.

Online Rezervasyon

Tatilini kendi organize etmek isteyenler için zaman, mekan, en uygun fiyat arayışı, en çok seçenek, hız, güvenlik, rezervasyon garantisi, sürpriz indirim ve promosyonlar tüm teknolojik altyapı desteğiyle bizim için bir standart. Standartları aşan www.marnerotravel.com sizlere "işte aradığım budur" diyebilmeniz için gece gündüz çalışıyor.

Hizmet Kalitemiz

www.marnerotravel.com, hizmetlerinin sürekli iyileştirilmesi ve müşteri memnuniyetini turizm standartlarının üzerine çıkarmak amacıyla ISO 9001:2000 Kalite Belgesini de alarak sizlerin güvenine layık olmaya çalışıyor.

Kurumsal Hizmetlerimiz

www.marnerotravel.com büyük, orta ve küçük boy işletmelerin her tür kurumsal seyahat ihtiyacına üstün teknolojisi, cazip fiyat ve koşulları, deneyimi, benzersiz kaynakları ve yüksek hizmet kalitesi ile toplu çözümler sunmaktadır.

MARNERO TRAVEL SİZİ DİNLİYOR

Hedefimiz, değerli misafirlerimizin beklentilerine en uygun hizmeti,sizin değerlendirmelerinizin ışığında verebilmektir.
Her türlü görüş, istek ve önerinizi Müşteri İlişkileri’nden bize iletebilirsiniz.